top of page

Johan Kallas

Minust

Toimetan igapäevaselt disaineri ja loovjuhina ning samal ajal tegelen ka oma enda väikese disainiettevõttega nimega Ööloom. Olen disainitöid teinud juba üle kümne aasta, nii suuri kui pisemaid, kõikvõimalikke erinevaid meediume ning isesugu projekte. Veel pole ära tüütanud :)
 

Haridus

Tallinna Ülikool 2011 – 2014, MA (reklaami ja imagoloogia õppekava)

Eesti Kunstiakadeemia 2007 – 2011, BA (graafilise disaini õppekava)
Tallinna 21. Kool - algusest peale kuni 2011 :)

Töökogemus

Peale disainihariduse omandamist töötasin aasta Google Web Fontsile kirjatähti disainided. Siis suundusin väiksesse toredasse agentuuri nimega Rakett, aasta pärast liikusin edasi agentuuri Age McCann, kus töötasin seitse aastat. Ning sealt omakorda viisid minu teed mind edasi agentuuri Newton Creative Lab. 

Disainist

Kuigi enam täna disaini kunstiga segamini ei aeta, ei saada ikka veel päris hästi aru, mis imeloom see disain täpselt ikkagi on. Eks on ka erinevaid lähenemisi ja arusaamasid. Minu jaoks on disain eelkõige kommunikatsiooniprobleemide lahendamine. Kui sul on ettevõte, mis mingilgi moel enda tegemisi kommunikeerib, siis suure tõenäosusega oskan sind aidata küsimustes mida teha, mida mitte teha, kuidas enda brändi enda jaoks mõtestada, mida välja öelda, milline välja näha jne. Võta julgelt ühendust, saame kokku ja arutame. 

Kontakt

Email - johan.kallas@gmail.com

Tel - 5345 3625

bottom of page